26 September 2018

zaterdag 23 sept

Vanmorgen in dikke mist naar Markelo. Eenmaal aangekomen kwam de zon ons tegemoet en werd er eindelijk afgetrapt. De spelers hadden er zin in zo bleek, de aanval werd gelijk ingezet en Mohamad tekende al snel voor de 0-1 na goed voetbal en een knappe pass van Sertan. Daan schiet daarna na een goede voorzet van Suus op de paal en onze keeper verkijkt zich totaal op een schotje van Markelo waardoor de bal zo het doel inrolt 1-1. Weer aanvallen dus. Bij de eerstvolgende corner van ons staat weer Mohamad erg attent bij de 2e paal 1-2. Weer een goede aanval van ons en Sven t K maakt de 1-3 en er lijkt geen vuiltje aan de lucht. Lijkt want Markelo voert de druk wat op maar de verdediging weet met hangen en wurgen wat schoten te blokken maar de beide corners die daaruit volgden waren raak 3-3. Bij een corner van ons laat de keeper van Markelo de bal weer los en staat Ismail op de goede plaats 3-4. Markelo had een speler in hun midden waar onze spelers veels te veel ontzag voor hadden en iedereen liet hem langs zich heen lopen en de meiden van Markelo zouden volgens deze leider ook zo op de brommer naar huis rijden maar je hebt het er wel gewoon mee te doen maar de angst of wat dan ook zat er al in 4-4.

Rust, wat daar allemaal gebeurde kon niet door de beugel maar er was nog een helft te voetballen. dus de koppies moesten 1 kant op. Dit lukte maar gedeeltelijk. Het bleef slap en Markelo rook bloed en via binnenkant paal was het 5-4. Kon het nog erger. Ja hoor 6-4 , en dan vanaf de aftrap praatjes naar een ander, uit positie lopen en allemaal voor eigen succes gaan. Zo redt je het niet natuurlijk maar Sven t K maakt er op karakter en wilskracht nog 1 : 6-5 en er gloort nog wat hoop maar dat ventje aan de kant van Markelo kwam er weer in en gelijk gingen de koppies omlaag. Niemand durfde hem aan te pakken en hij bereidde dan ook de 7-5 voor. Daarna kregen we “zeker” nog 3 zeer goede kansen maar het eigen succes was belangrijker dan het teambelang. Na de tijd een donderspeech in de kleedkamer ( het werd toch nog stil ) en toen kon er gedoucht worden. Volgende week moet er uit een ander vaatje worden getapt!