25 June 2019

Op 2 oktober jl. sprak het bestuur met de Sportraad en vertegenwoordigers van de gemeenteraad. In dat gesprek werd aandacht gevraagd voor de verkeersveiligheid rondom De Koerbelt en van onze leden. En zeker nu het weer donkerder begint te worden, is dat een prima idee.

Een punt betreft de snelheid van auto's op de Arend Baanstraat. Ondanks de punaises wordt hier blijkbaar te hard gereden.

Tweede punt is het parkeren aan de Vincent van Goghstraat. Vorige jaar hebben we hier ook aandacht aan besteed en iedereen gevraagd alleen op de daarvoor bestemde plekken - en dus niet op de stoep - te parkeren.

Het laatste punt gaat over de fietsverlichting. Uit eigen ervaring weet ik dat er nogal wat jeugd rondrijdt zonder licht. En op de rotonde van de Vincent van Goghstraat / Arend Baanstraat rijden die ook nogal eens aan de verkeerde kant tegen het verkeer in.

Langs deze weg willen we ieders aandacht vragen voor deze punten.