Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner!

Im memoriam Harry de Jonge

Gepubliceerd op: zondag 14 augustus 2022
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Vanuit Markelo bereikte ons het bericht over het overlijden van Harry de Jonge, Harry is 73 jaar geworden. De jongere leden van Sportclub Rijssen zullen hem nauwelijks kennen, maar voor de ouderen was het een cult figuur. Hij heeft heel lang gevoetbald, waarbij mij het elftal met Willem ter Harmsel, Jesse Nijkamp, Jan ter Maat, Gerrit Heuten e.d. nog het meest is bijgebleven. Dat elftal zorgde altijd voor de vrolijke noot in ons clubhuis waarbij Harry een van de gangmakers was.

Vanaf 1976 heeft ook in het bestuur gezeten. Later werd hij de scheidsrechter van dienst. Hij was altijd van de partij als er iets te vieren viel, bij alle buitenlandse reizen en interland bezoekjes betrokken. Een man met humor, een gezelligheidsdier pur sang. Hij had zijn stekkie inmiddels gevonden met zijn grote liefde Gerrie van Til in Markelo, later kwamen daar 2 zonen bij. Het scheidsrechteren had hij inmiddels uitgebreid tot meerdere clubs en hij zong natuurlijk heel graag in het Maarkels Mannenkoor en diverse Shanty koren, maar vooral altijd en overal. Vorige week werd hij na een traditioneel fietstochtje nog gesignaleerd bij café Spekhorst en ook het stratenmaken kon hij nog niet laten, want deze week liet hij zijn gouden handjes nog wapperen bij café de Pot. Dan plotseling 9 augustus . Ik voel mij niet zo lekker Gerrie, ik ga even liggen, om daarna nooit weer op te staan. Zo snel kan het allemaal gaan. Harry ne mooi’n kearl, hee dut neet mear met!!!!!  

Namens Sportclub Rijssen wensen wij Gerrie, de kinderen en de kleinkinderen heel veel sterkte.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van Sportclub Rijssen