Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner!

Rabobank ClubSupport: Stem op Sportclub Rijssen!

Gepubliceerd op: maandag 12 oktober 2020
Steun Sportclub Rijssen en breng je stem uit op onze club!
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Vanaf maandag 5 oktober kun je je stem weer uitbrengen op je favoriete club en zodoende medebepalen hoe de verdeling gaat van het sponsorbedrag dat de Rabobank heeft gereserveerd voor de verenigingen uit Rijssen en Enter.

Om te kunnen stemmen moet je een betaalrekening hebben bij de Rabobank. Iedereen met een betaalrekening mag stemmen, dus er zijn meerdere stemmen per gezin mogelijk als iedereen een betaalrekening bij de Rabobank heeft.

Het stemmen kan van 5 oktober tot en met 25 oktober. Steun Sportclub Rijssen en breng je stem uit op onze club!

Stemmen
Stemmen kan via de Rabo App of via Rabobank.nl/clubsupport

Alvast bedankt voor jullie steun!
 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van Sportclub Rijssen