Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner!

Nieuws van de sponsorcommissie

Gepubliceerd op: donderdag 25 november 2021
De stand van zaken rondom de sponsoren van Sportclub Rijssen...
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Even wat laatste nieuws over de sponsorcommissie. Klaus van der Velden is daar nog steeds de grote aanjager in. Hij heeft ondertussen ook weer een aantal nieuwe borden binnen gehaald. De voorzitter Rohald heeft zich trouwens hierbij ook niet onbetuigd gelaten. Klaus is daarnaast betrokken bij de facturering en houd het contact met de sponsoren over de betaling. Ook zorgt hij elk seizoen weer voor bijna 10 wedstrijdballen. Marinus heeft vorig jaar toegezegd hem daar bij te gaan helpen. Dit alles heeft het afgelopen jaar tot het volgende resultaat geleid.

Nieuwe reclameborden:
1.    EVI 
2.    Raab Karcher Eshuis 
3.    Connectium 
4.    Bruil Ede (2)
5.    Reparo 
6.    Strokap auto’s
7.    ter Harmsel sanitair
8.    Plenty parts
9.    Rikkert afbouw enter
10.    Schippers auto
11.    Vishandel Jacob de Graaf gaat over in Jacco Zwaan
12.    Voortman Beton is herplaatst.
13.    BIS PEOPLE
14.    Greenline is aangepast
15.    Jasolid
16.    Met de Fam. Wessels Bouw is het mooie contract weer verlengd.

We zijn hier zeer tevreden over, ook al omdat dit alles wel is gebeurt in het CORONA tijdperk. Natuurlijk zijn er ook afvallers, maar hierdoor houden we de sponsorbijdrage in de begroting nog steeds op een mooi niveau. Om de afvallers te compenseren, roepen wij nog wel onze leden op om hiervoor de mogelijkheden af te tasten bij hun werkgever, relatie of anderszins. We weten dat we niet de duurste zijn met de reclame borden, dus neem daarvoor contact op met: Sponsorcommissie Sportclub Rijssen Marinus Gerritsen 0642052686.

Tot slot: Leden, koop bij onze sponsoren!

 

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van Sportclub Rijssen