Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner!

Zaalvoetbal Anton Huesken Toernooi

Gepubliceerd op: maandag 23 december 2019
Het jaarlijks zaaltoernooi in de Reggehal voor de jeugd en senioren.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Maandagavond 30 december is het weer zover! Het jaarlijkse Anton Huesken Toernooi wordt weer gehouden in de Reggehal. Overdag is onze jeugd vanaf 09.00 uur aan de beurt en vanaf 19.30 tot 23.00 uur is de zaal voor de senioren.

Voor de jeugd zijn de schema’s bekend. Deze zullen ook binnenkort op de website staan. Voor de senioren is het zaak je op te geven bij Hendry Altena en/of Han Zwoferink. Lekker potje voetballen en na afloop gezellig samenzijn inclusief verloting. Geef je zsm op bij genoemde heren. We vertrouwen weer op een mooie opkomst!

En ook voor de niet voetballers is het Sportcafe deze avond natuurlijk geopend.

We zien jullie graag!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van Sportclub Rijssen