16 September 2019

Teams

 • Bentelo C2 - Sportclub Rijssen C1 (5-5)

  Bentelo C2 - Sportclub Rijssen C1 (5-5) Na de korte winterstop hadden we woensdag onze eerste training afgewerkt en vandaag dus al de eerste wedstrijd. Meer hierover
 • Gebroeders Aalderink beste Dartkoppel!

  Gebroeders Aalderink beste Dartkoppel! Zaterdagmiddag 9 januari was de kantine Van Sportclub goed gevuld met 35 koppels. De organisatie had maar liefst 8 banen Meer hierover
 • Paalmannetjes de beste!

  Paalmannetjes de beste! Vrijdag 8 januari werd er bij Sportclub gestreden om de hoogste eer bij het darten. Wie mocht zich na afloop Meer hierover
 • Dart weekend bij Sportclub!

  Dart weekend bij Sportclub! Inmiddels wordt er al 15 jaar gedart in de kantine van Sportclub Rijssen en aanstaand weekend is het alweer voor Meer hierover
 • Oefenwedstrijden Sportclub Rijssen 1 winterstop 2016

  Oefenwedstrijden Sportclub Rijssen 1 winterstop 2016 Sportclub Rijssen 1 speelt in aanloop naar de tweede seizoenshelft een aantal oefenwedstrijden tijdens de winterstop Meer hierover
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28

Zaterdag 5 november

Vanmorgen moesten onze toekomstige 1e spelers het opnemen tegen de leeftijdsgenoten van RKSV, een derby dus en gezien het grote aantal mensen langs het veld zouden deze wedstrijden wel op het hoofdveld gespeeld mogen worden naar mijn bescheiden mening!

Vorig seizoen hadden we een gelukkige overwinning behaald op dit oranje maar toen hadden we Jorn ( dit was wel blijven hangen bij de leiders van oranje) nog en niet zoveel ervaring als dit seizoen.

Tegen de spelers gezegd dat ze er fel op moeten zitten maar de scheids ( die s’middags nog een potje moest ballen) niet te moe mochten maken, dit is wel gelukt volgens mij het schijnt dat ie nog gescoord heeft ( graag gedaan namens de E1 )

Onze wedstrijd dan: het 1e kwartier waren het vooral plaagstoten heen en weer en elkaars keeper testen die het doel tot dan toe schoon hielden . Nadat Sertan ons op 1-0 zette en ook fraai de 2-0 binnenwerkte begon ook oranje aan te dringen en wisten de zeer sportief aangeboden kansen ook te verzilveren. 2-2

De verdediging was nu ook wakker en de aanvallers deden er verdedigend ook een schepje bovenop en dan kun je als team weer gaan ballen en komen er kansen en zelfs 2 goals: een fraaie schuiver van Ismail en even later passt dezelfde Ismail naar een speler in oranje die zomaar de bal in zijn eigen goal werkt ( ik geef hem toch aan onze speler hoor )

4-2 met rust niets aan de hand. De verdedigers op het hart gedrukt dat die laatste stap naar de tegenstander heel bepalend kan zijn bij een doelpoging van hun kant. Toen ze dit doorkregen stond het al 4-3. De grimas op hun gezicht zei genoeg: dit niet weer. Goede gedachte! en uitwerking ook want ze gooiden zich vol overgave op de man of bal waardoor oranje moeite kreeg met scoren en achterin veel ruimte liet voor ons en Thijmen zomaar mocht opstomen en de 5-3 aantekende. Oranje drong aan maar Tim, Marieke en Davy blokten de bal goed af en Heywad trapte zo,n beetje alle ballen de “16”uit . Met wat geluk kwam zo,n bal bij Suus die samen met Miep voor de mooiste aanval van vandaag zorgde, ze tikten oranje dol en slopen naar de goal. Miep gunt Suus de bal die schiet tegen een oranje blok aan en Miep legt de bal breed op de vrijstaande Sertan 6-3. Oranje komt dan toch nog op 6-4 en dan gaat er iets lopen in ons team! De verdediging sluit goed aan en er kan zelfs een speler doorschuiven en zich met de aanval bemoeien ( knap gezien en gedaan). Zo kregen we echt de overhand en gaf Job een assist op Suus die deze weer assiste? op Thijmen: 7-4

Thijmen kon dit zo waarderen dat hij gelijk Suus weer assisteerde 8-4. De 9-4 was ook nog verdiend al weet ik door alle euforie niet meer wie hem maakte maar daar zal ik op de training nog wel even fijn aan worden herinnerd!!